Продукція > JB CAPACITORS > JFS13A6156J000000B
JFS13A6156J000000B
JFS13A6156J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 15uF; 450VAC; Ø34x65mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 15µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø34x65mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Operating temperature: -40...85°C
Height: 65mm
Diameter: 34mm
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 15uF; 450VAC; Ø34x65mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 15µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø34x65mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Operating temperature: -40...85°C, Height: 65mm, Diameter: 34mm, Leads: connectors, Mounting: M8 screw, Capacitor application: motors, run.