Продукція > JB CAPACITORS > JFS13A6166J000000BB
JFS13A6166J000000BB
JFS13A6166J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 16uF; 450VAC; Ø34x65mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 16µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: motors, run
Body dimensions: Ø34x65mm
Leads: connectors
Operating temperature: -40...85°C
Diameter: 34mm
Height: 65mm
Operating voltage: 450V AC
Service life: 10000h
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 16uF; 450VAC; Ø34x65mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 16µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: motors, run, Body dimensions: Ø34x65mm, Leads: connectors, Operating temperature: -40...85°C, Diameter: 34mm, Height: 65mm, Operating voltage: 450V AC, Service life: 10000h, Mounting: M8 screw.