Продукція > JB CAPACITORS > JFS13A6355J000000B
JFS13A6355J000000B
JFS13A6355J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 3.5uF; 450VAC; Ø34x65mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 3.5µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø34x65mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Leads: connectors
Operating temperature: -40...85°C
Diameter: 34mm
Mounting: M8 screw
Height: 65mm
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 3.5uF; 450VAC; Ø34x65mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 3.5µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø34x65mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Leads: connectors, Operating temperature: -40...85°C, Diameter: 34mm, Mounting: M8 screw, Height: 65mm.