Продукція > JB CAPACITORS > JFS15A6205J000000B
JFS15A6205J000000B
JFS15A6205J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 2uF; 450VAC; Ø34x65mm; ±5%
Body dimensions: Ø34x65mm
Diameter: 34mm
Height: 65mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 450V AC
Service life: 3000h
Mounting: M8 screw
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 2µF
на замовлення 86 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 2uF; 450VAC; Ø34x65mm; ±5%, Body dimensions: Ø34x65mm, Diameter: 34mm, Height: 65mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 450V AC, Service life: 3000h, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Leads: connectors, Mounting: M8 screw, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 2µF.