Продукція > JB CAPACITORS > JFS15A6226J000000BB
JFS15A6226J000000BB
JFS15A6226J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 22uF; 450VAC; Ø40x75mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 22µF
Body dimensions: Ø40x75mm
Diameter: 40mm
Height: 75mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 450V AC
Service life: 10000h
Leads: connectors
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 22uF; 450VAC; Ø40x75mm; ±5%, Mounting: M8 screw, Capacitor application: motors, run, Type of capacitor: polypropylene, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 22µF, Body dimensions: Ø40x75mm, Diameter: 40mm, Height: 75mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 450V AC, Service life: 10000h, Leads: connectors.