Продукція > JB CAPACITORS > JFS15A6246J000000B
JFS15A6246J000000B
JFS15A6246J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 24uF; 450VAC; Ø40x75mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 24µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø40x75mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Leads: connectors
Mounting: M8 screw
Operating temperature: -40...85°C
Height: 75mm
Diameter: 40mm
на замовлення 32 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 24uF; 450VAC; Ø40x75mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 24µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø40x75mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Leads: connectors, Mounting: M8 screw, Operating temperature: -40...85°C, Height: 75mm, Diameter: 40mm.