Продукція > JB CAPACITORS > JFS15A6406J000000BB
JFS15A6406J000000BB
JFS15A6406J000000BB Jb Capacitors
JFS-Motor-Capacitor-CBB60.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 40uF; 450VAC; Ø45x95mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 40µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø45x95mm
Tolerance: ±5%
Service life: 10000h
Leads: connectors
Mounting: M8 screw
Operating temperature: -40...85°C
Height: 95mm
Diameter: 45mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 40uF; 450VAC; Ø45x95mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 40µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø45x95mm, Tolerance: ±5%, Service life: 10000h, Leads: connectors, Mounting: M8 screw, Operating temperature: -40...85°C, Height: 95mm, Diameter: 45mm.