Продукція > JB CAPACITORS > JFS15A6606J000000BB
JFS15A6606J000000BB
JFS15A6606J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 60uF; 450VAC; Ø50x106mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 60µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø50x106mm
Tolerance: ±5%
Service life: 10000h
Leads: connectors
Mounting: M8 screw
Operating temperature: -40...85°C
Height: 106mm
Diameter: 50mm
на замовлення 43 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 60uF; 450VAC; Ø50x106mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 60µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø50x106mm, Tolerance: ±5%, Service life: 10000h, Leads: connectors, Mounting: M8 screw, Operating temperature: -40...85°C, Height: 106mm, Diameter: 50mm.