Продукція > JB CAPACITORS > JFS15A6906J000000B
JFS15A6906J000000B
JFS15A6906J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 90uF; 450VAC; Ø60x120mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 90µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø60x120mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Leads: connectors
Mounting: M8 screw
Operating temperature: -40...85°C
Height: 120mm
Diameter: 60mm
на замовлення 36 шт:
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 90uF; 450VAC; Ø60x120mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 90µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø60x120mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Leads: connectors, Mounting: M8 screw, Operating temperature: -40...85°C, Height: 120mm, Diameter: 60mm.