Продукція > JB CAPACITORS > JFS16A6106J000000B
JFS16A6106J000000B
JFS16A6106J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 10uF; 450VAC; Ø34x65mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø34x65mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Operating temperature: -40...85°C
Height: 65mm
Diameter: 34mm
Capacitor application: motors, run
на замовлення 35 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 10uF; 450VAC; Ø34x65mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø34x65mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Operating temperature: -40...85°C, Height: 65mm, Diameter: 34mm, Mounting: M8 screw, Leads: cables, Capacitor application: motors, run.