Продукція > JB CAPACITORS > JFS16A6107J000000B
JFS16A6107J000000B
JFS16A6107J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 100uF; 450VAC; Ø60x120mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø60x120mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Operating temperature: -40...85°C
Height: 120mm
Diameter: 60mm
Mounting: M8 screw
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 100uF; 450VAC; Ø60x120mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø60x120mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Operating temperature: -40...85°C, Height: 120mm, Diameter: 60mm, Leads: cables, Capacitor application: motors, run, Mounting: M8 screw.