Продукція > JB CAPACITORS > JFS16A6186J000000B
JFS16A6186J000000B
JFS16A6186J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 18uF; 450VAC; Ø40x75mm; ±5%
Operating temperature: -40...85°C
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 18µF
Diameter: 40mm
Height: 75mm
Body dimensions: Ø40x75mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 450V AC
Service life: 3000h
Leads: cables
на замовлення 62 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 18uF; 450VAC; Ø40x75mm; ±5%, Operating temperature: -40...85°C, Mounting: M8 screw, Capacitor application: motors, run, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 18µF, Diameter: 40mm, Height: 75mm, Body dimensions: Ø40x75mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 450V AC, Service life: 3000h, Leads: cables.