Продукція > JB CAPACITORS > JFS16A6206J000000BB
JFS16A6206J000000BB
JFS16A6206J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 20uF; 450VAC; Ø40x75mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 20µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø40x75mm
Tolerance: ±5%
Capacitor application: motors, run
Operating temperature: -40...85°C
Service life: 10000h
Leads: cables
Mounting: M8 screw
Diameter: 40mm
Height: 75mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 20uF; 450VAC; Ø40x75mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 20µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø40x75mm, Tolerance: ±5%, Capacitor application: motors, run, Operating temperature: -40...85°C, Service life: 10000h, Leads: cables, Mounting: M8 screw, Diameter: 40mm, Height: 75mm.