Продукція > JB CAPACITORS > JFS16A6306J000000B
JFS16A6306J000000B
JFS16A6306J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 30uF; 450VAC; Ø45x95mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Operating temperature: -40...85°C
Tolerance: ±5%
Capacitance: 30µF
Body dimensions: Ø45x95mm
Diameter: 45mm
Height: 95mm
Operating voltage: 450V AC
Service life: 3000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 30uF; 450VAC; Ø45x95mm; ±5%, Leads: cables, Mounting: M8 screw, Capacitor application: motors, run, Type of capacitor: polypropylene, Operating temperature: -40...85°C, Tolerance: ±5%, Capacitance: 30µF, Body dimensions: Ø45x95mm, Diameter: 45mm, Height: 95mm, Operating voltage: 450V AC, Service life: 3000h.