Продукція > JB CAPACITORS > JFS16A6656J000000B
JFS16A6656J000000B
JFS16A6656J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 65uF; 450VAC; Ø50x116mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 65µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø50x116mm
Tolerance: ±5%
Mounting: M8 screw
Leads: cables
Service life: 3000h
Operating temperature: -40...85°C
Height: 116mm
Diameter: 50mm
Capacitor application: motors, run
на замовлення 48 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 65uF; 450VAC; Ø50x116mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 65µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø50x116mm, Tolerance: ±5%, Mounting: M8 screw, Leads: cables, Service life: 3000h, Operating temperature: -40...85°C, Height: 116mm, Diameter: 50mm, Capacitor application: motors, run.