Продукція > JB CAPACITORS > JFS16A6755J000000B
JFS16A6755J000000B
JFS16A6755J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 7.5uF; 450VAC; Ø34x65mm
Body dimensions: Ø34x65mm
Operating temperature: -40...85°C
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 7.5µF
Height: 65mm
Diameter: 34mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 450V AC
Service life: 3000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 7.5uF; 450VAC; Ø34x65mm, Body dimensions: Ø34x65mm, Operating temperature: -40...85°C, Leads: cables, Mounting: M8 screw, Capacitor application: motors, run, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 7.5µF, Height: 65mm, Diameter: 34mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 450V AC, Service life: 3000h.