Продукція > JB CAPACITORS > JFS18A6206J000000BB
JFS18A6206J000000BB
JFS18A6206J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 20uF; 450VAC; Ø38x70mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 20µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø38x70mm
Tolerance: ±5%
Capacitor application: motors, run
Operating temperature: -40...85°C
Service life: 10000h
Leads: cables
Diameter: 38mm
Height: 70mm
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 20uF; 450VAC; Ø38x70mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 20µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø38x70mm, Tolerance: ±5%, Capacitor application: motors, run, Operating temperature: -40...85°C, Service life: 10000h, Leads: cables, Diameter: 38mm, Height: 70mm.