Продукція > JB CAPACITORS > JFS18A6226J000000B
JFS18A6226J000000B
JFS18A6226J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 22uF; 450VAC; Ø40x70mm; ±5%
Capacitor application: motors, run
Type of capacitor: polypropylene
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 22µF
Body dimensions: Ø40x70mm
Diameter: 40mm
Height: 70mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 450V AC
Service life: 3000h
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 22uF; 450VAC; Ø40x70mm; ±5%, Capacitor application: motors, run, Type of capacitor: polypropylene, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 22µF, Body dimensions: Ø40x70mm, Diameter: 40mm, Height: 70mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 450V AC, Service life: 3000h, Leads: cables.