Продукція > JB CAPACITORS > JFS18A6256J000000BB
JFS18A6256J000000BB
JFS18A6256J000000BB Jb Capacitors
JFS-Motor-Capacitor-CBB60.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 25uF; 450VAC; Ø40x70mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 25µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø40x70mm
Tolerance: ±5%
Service life: 10000h
Leads: cables
Operating temperature: -40...85°C
Diameter: 40mm
Height: 70mm
на замовлення 96 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 25uF; 450VAC; Ø40x70mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 25µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø40x70mm, Tolerance: ±5%, Service life: 10000h, Leads: cables, Operating temperature: -40...85°C, Diameter: 40mm, Height: 70mm.