Продукція > JB CAPACITORS > JFS18A6405J000000BB
JFS18A6405J000000BB
JFS18A6405J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 4uF; 450VAC; Ø34x60mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 4µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø34x60mm
Tolerance: ±5%
Leads: cables
Height: 60mm
Diameter: 34mm
Service life: 10000h
Operating temperature: -40...85°C
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 4uF; 450VAC; Ø34x60mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 4µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø34x60mm, Tolerance: ±5%, Leads: cables, Height: 60mm, Diameter: 34mm, Service life: 10000h, Operating temperature: -40...85°C.