Продукція > JB CAPACITORS > JFS18A6475J000000B
JFS18A6475J000000B
JFS18A6475J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 4.7uF; 450VAC; Ø34x60mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø34x60mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Leads: cables
Operating temperature: -40...85°C
Height: 60mm
Diameter: 34mm
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 4.7uF; 450VAC; Ø34x60mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø34x60mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Leads: cables, Operating temperature: -40...85°C, Height: 60mm, Diameter: 34mm.