Продукція > JB CAPACITORS > JFS18A6635J000000B
JFS18A6635J000000B
JFS18A6635J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 6.3uF; 450VAC; Ø34x60mm
Type of capacitor: polypropylene
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 6.3µF
Height: 60mm
Diameter: 34mm
Body dimensions: Ø34x60mm
Operating voltage: 450V AC
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 6.3uF; 450VAC; Ø34x60mm, Leads: cables, Capacitor application: motors, run, Type of capacitor: polypropylene, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 6.3µF, Height: 60mm, Diameter: 34mm, Body dimensions: Ø34x60mm, Operating voltage: 450V AC, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h.