Продукція > JB CAPACITORS > JFS18A6706J000000BB
JFS18A6706J000000BB
JFS18A6706J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 70uF; 450VAC; Ø50x105mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 70µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø50x105mm
Tolerance: ±5%
Service life: 10000h
Leads: cables
Operating temperature: -40...85°C
Height: 105mm
Diameter: 50mm
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 70uF; 450VAC; Ø50x105mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 70µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø50x105mm, Tolerance: ±5%, Service life: 10000h, Leads: cables, Operating temperature: -40...85°C, Height: 105mm, Diameter: 50mm.