Продукція > JB CAPACITORS > JFS18A6905J000000BB
JFS18A6905J000000BB
JFS18A6905J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 9uF; 450VAC; Ø34x60mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 9µF
Diameter: 34mm
Body dimensions: Ø34x60mm
Height: 60mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 450V AC
Service life: 10000h
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 9uF; 450VAC; Ø34x60mm; ±5%, Leads: cables, Capacitor application: motors, run, Type of capacitor: polypropylene, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 9µF, Diameter: 34mm, Body dimensions: Ø34x60mm, Height: 60mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 450V AC, Service life: 10000h.