Продукція > JB CAPACITORS > JFS22A6156J000000B
JFS22A6156J000000B
JFS22A6156J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 15uF; 450VAC; Ø45x75mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 15µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø45x75mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Operating temperature: -40...85°C
Height: 75mm
Diameter: 45mm
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 15uF; 450VAC; Ø45x75mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 15µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø45x75mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Operating temperature: -40...85°C, Height: 75mm, Diameter: 45mm, Leads: connectors, Capacitor application: motors, run.