Продукція > JB CAPACITORS > JFS22A6166J000000B
JFS22A6166J000000B
JFS22A6166J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 16uF; 450VAC; Ø45x75mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 16µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: motors, run
Body dimensions: Ø45x75mm
Leads: connectors
Operating temperature: -40...85°C
Diameter: 45mm
Height: 75mm
Operating voltage: 450V AC
Service life: 3000h
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 16uF; 450VAC; Ø45x75mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 16µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: motors, run, Body dimensions: Ø45x75mm, Leads: connectors, Operating temperature: -40...85°C, Diameter: 45mm, Height: 75mm, Operating voltage: 450V AC, Service life: 3000h.