Продукція > JB CAPACITORS > JFS22A6186J000000BB
JFS22A6186J000000BB
JFS22A6186J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 18uF; 450VAC; Ø50x75mm; ±5%
Operating temperature: -40...85°C
Capacitor application: motors, run
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 18µF
Diameter: 50mm
Height: 75mm
Body dimensions: Ø50x75mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 450V AC
Service life: 10000h
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 18uF; 450VAC; Ø50x75mm; ±5%, Operating temperature: -40...85°C, Capacitor application: motors, run, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 18µF, Diameter: 50mm, Height: 75mm, Body dimensions: Ø50x75mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 450V AC, Service life: 10000h, Leads: connectors.