Продукція > JB CAPACITORS > JFS22A6205J000000B
JFS22A6205J000000B
JFS22A6205J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 2uF; 450VAC; Ø40x55mm; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 2µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø40x55mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Leads: connectors
Operating temperature: -40...85°C
Height: 55mm
Diameter: 40mm
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 2uF; 450VAC; Ø40x55mm; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 2µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø40x55mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Leads: connectors, Operating temperature: -40...85°C, Height: 55mm, Diameter: 40mm.