Продукція > JB CAPACITORS > JFS22A6356J000000BB
JFS22A6356J000000BB
JFS22A6356J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 35uF; 450VAC; Ø50x100mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 35µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: Ø50x100mm
Tolerance: ±5%
Service life: 10000h
Leads: connectors
Operating temperature: -40...85°C
Height: 100mm
Diameter: 50mm
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 35uF; 450VAC; Ø50x100mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 35µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: Ø50x100mm, Tolerance: ±5%, Service life: 10000h, Leads: connectors, Operating temperature: -40...85°C, Height: 100mm, Diameter: 50mm.