Продукція > JB CAPACITORS > JFS22A6755J000000BB
JFS22A6755J000000BB
JFS22A6755J000000BB Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 7.5uF; 450VAC; Ø40x65mm
Body dimensions: Ø40x65mm
Operating temperature: -40...85°C
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 7.5µF
Height: 65mm
Diameter: 40mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 450V AC
Service life: 10000h
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 7.5uF; 450VAC; Ø40x65mm, Body dimensions: Ø40x65mm, Operating temperature: -40...85°C, Leads: connectors, Capacitor application: motors, run, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 7.5µF, Height: 65mm, Diameter: 40mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 450V AC, Service life: 10000h.