Продукція > JB CAPACITORS > JFS7A6166J000000B
JFS7A6166J000000B
JFS7A6166J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 16uF; 450VAC; 57x32x44mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 16µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: 57x32x44mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Leads: cables
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 944 шт:
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 16uF; 450VAC; 57x32x44mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 16µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: 57x32x44mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Leads: cables, Operating temperature: -40...85°C.