Продукція > JB CAPACITORS > JFS7A6206J000000B
JFS7A6206J000000B
JFS7A6206J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 20uF; 450VAC; 57x32x44mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 20µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: 57x32x44mm
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -40...85°C
Capacitor application: motors, run
на замовлення 946 шт:
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 20uF; 450VAC; 57x32x44mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 20µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: 57x32x44mm, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -40...85°C, Service life: 3000h, Leads: cables, Capacitor application: motors, run.