Продукція > JB CAPACITORS > JFS7A6504J000000B
JFS7A6504J000000B
JFS7A6504J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 0.5uF; 450VAC; 32x10x20mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.5µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: 32x10x20mm
Tolerance: ±5%
Leads: cables
Operating temperature: -40...85°C
Capacitor application: motors, run
Service life: 3000h
на замовлення 698 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 0.5uF; 450VAC; 32x10x20mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.5µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: 32x10x20mm, Tolerance: ±5%, Leads: cables, Operating temperature: -40...85°C, Capacitor application: motors, run, Service life: 3000h.