Продукція > JB CAPACITORS > JFS7A6705J000000B
JFS7A6705J000000B
JFS7A6705J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 7uF; 450VAC; 47x23x35mm
Type of capacitor: polypropylene
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 7µF
Body dimensions: 47x23x35mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 450V AC
Service life: 3000h
на замовлення 850 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 7uF; 450VAC; 47x23x35mm, Leads: cables, Capacitor application: motors, run, Type of capacitor: polypropylene, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 7µF, Body dimensions: 47x23x35mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 450V AC, Service life: 3000h.