Продукція > JB CAPACITORS > JFS8A6105J000000B
JFS8A6105J000000B
JFS8A6105J000000B Jb Capacitors
JFS-Motor-Capacitor-CBB61.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 1uF; 450VAC; 36x11x22mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitor application: motors, run
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 450V AC
Body dimensions: 36x11x22mm
Tolerance: ±5%
Service life: 3000h
Leads: cables
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 102 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 1uF; 450VAC; 36x11x22mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 450V AC, Body dimensions: 36x11x22mm, Tolerance: ±5%, Service life: 3000h, Leads: cables, Operating temperature: -40...85°C.