Продукція > JB CAPACITORS > JFS8A6205J000000B
JFS8A6205J000000B
JFS8A6205J000000B Jb Capacitors
Category: Motor capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 2uF; 450VAC; 37x13.5x24mm
Body dimensions: 37x13.5x24mm
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 450V AC
Leads: cables
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 2µF
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Motor capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; motors, run; 2uF; 450VAC; 37x13.5x24mm, Body dimensions: 37x13.5x24mm, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 450V AC, Service life: 3000h, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: motors, run, Leads: cables, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 2µF.