Продукція > JB CAPACITORS > JFZ0A9154K100000B
JFZ0A9154K100000B
JFZ0A9154K100000B Jb Capacitors
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 150nF; 310VAC; 13x12x6mm; THT; ±10%
Mounting: THT
Capacitance: 0.15µF
Terminal pitch: 10mm
Body dimensions: 13x12x6mm
Tolerance: ±10%
Max. operating voltage: 310V AC
на замовлення 8170 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 57
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 150nF; 310VAC; 13x12x6mm; THT; ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Mounting: THT, Capacitance: 0.15µF, Terminal pitch: 10mm, Body dimensions: 13x12x6mm, Tolerance: ±10%, Max. operating voltage: 310V AC.