Продукція > JB CAPACITORS > JFZ0A9224K220000B
JFZ0A9224K220000B
JFZ0A9224K220000B Jb Capacitors
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 220nF; 310VAC; 26.5x16.5x7mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 0.22µF
Max. operating voltage: 310V AC
Body dimensions: 26.5x16.5x7mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 22mm
на замовлення 4175 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 220nF; 310VAC; 26.5x16.5x7mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Capacitance: 0.22µF, Max. operating voltage: 310V AC, Body dimensions: 26.5x16.5x7mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 22mm.