Продукція > JB CAPACITORS > JFZ0A9473K100000B
JFZ0A9473K100000B
JFZ0A9473K100000B Jb Capacitors
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 47nF; 310VAC; 13x11x5mm; THT; ±10%
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 47nF
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 10mm
Body dimensions: 13x11x5mm
Max. operating voltage: 310V AC
Mounting: THT
на замовлення 7049 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 77
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 47nF; 310VAC; 13x11x5mm; THT; ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Capacitance: 47nF, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 10mm, Body dimensions: 13x11x5mm, Max. operating voltage: 310V AC, Mounting: THT.