Продукція > JFZ > JFZBA9684K150000B
JFZBA9684K150000B
Виробник:
0.68uF 310V AC X2 +/-10% P:15mm (JFZBA9684K150000B) Конденсаторы
на замовлення 92 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук