JG20-0.25HPX Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 20G 0.25" HP SERIES TIP ID .024"
Packaging: Box
Color: Pink
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 20
Outer Diameter: 0.036" (0.91mm)
Inner Diameter: 0.024" (0.61mm)
Number of Pieces: 50
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20G 0.25" HP SERIES TIP ID .024", Packaging: Box, Color: Pink, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 20, Outer Diameter: 0.036" (0.91mm), Inner Diameter: 0.024" (0.61mm), Number of Pieces: 50.