JG20-0.5HPX-90 Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 20G 0.5" HP SERIES TIP ID .023"
Packaging: Box
Color: Pink
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Angled 90°
Gauge: 20
Outer Diameter: 0.036" (0.91mm)
Inner Diameter: 0.024" (0.61mm)
Number of Pieces: 50
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20G 0.5" HP SERIES TIP ID .023", Packaging: Box, Color: Pink, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Angled 90°, Gauge: 20, Outer Diameter: 0.036" (0.91mm), Inner Diameter: 0.024" (0.61mm), Number of Pieces: 50.