JG20-0.5XPRO
JG20-0.5XPRO Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 20G 0.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0
Packaging: Box
Color: Purple
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 20
Outer Diameter: 0.040" (1.02mm)
Inner Diameter: 0.024" (0.61mm)
Number of Pieces: 50
Part Status: Active
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20G 0.5" POLYPROPYLENE TIP ID .0, Packaging: Box, Color: Purple, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 20, Outer Diameter: 0.040" (1.02mm), Inner Diameter: 0.024" (0.61mm), Number of Pieces: 50, Part Status: Active.