JG23-0.25HPX
JG23-0.25HPX Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 23G 0.25" HP SERIES TIP ID .013"
Packaging: Box
Color: Orange
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 23
Outer Diameter: 0.025" (0.64mm)
Inner Diameter: 0.013" (0.33mm)
Number of Pieces: 50
Написати відгук
Description: 23G 0.25" HP SERIES TIP ID .013", Packaging: Box, Color: Orange, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 23, Outer Diameter: 0.025" (0.64mm), Inner Diameter: 0.013" (0.33mm), Number of Pieces: 50.