JG23-1.5HP-45-ESD Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 23G 1.5" HP SERIES TIP ID .013"
Packaging: Bag
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Angled 45°
Gauge: 23
Inner Diameter: 0.013" (0.33mm)
Number of Pieces: 500
Написати відгук
Description: 23G 1.5" HP SERIES TIP ID .013", Packaging: Bag, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Angled 45°, Gauge: 23, Inner Diameter: 0.013" (0.33mm), Number of Pieces: 500.