JG24-1.25TTX Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 24G 1.25" TAPER TIP ID .013" RED
Packaging: Box
Color: Red
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Tapered
Gauge: 24
Outer Diameter: 0.330" (8.38mm)
Inner Diameter: 0.013" (0.33mm)
Number of Pieces: 50
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 24G 1.25" TAPER TIP ID .013" RED, Packaging: Box, Color: Red, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Tapered, Gauge: 24, Outer Diameter: 0.330" (8.38mm), Inner Diameter: 0.013" (0.33mm), Number of Pieces: 50.