JG24-1.5HPX-90 Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 24G 1.5" HP SERIES TIP ID .012"
Packaging: Box
Color: Blue
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Angled 90°
Gauge: 24
Outer Diameter: 0.022" (0.56mm)
Inner Diameter: 0.012" (0.31mm)
Number of Pieces: 50
Написати відгук
Description: 24G 1.5" HP SERIES TIP ID .012", Packaging: Box, Color: Blue, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Angled 90°, Gauge: 24, Outer Diameter: 0.022" (0.56mm), Inner Diameter: 0.012" (0.31mm), Number of Pieces: 50.