JG25-0.25HPX-ESD Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 25G 0.25" HP SERIES TIP ID .010"
Packaging: Box
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Straight
Gauge: 25
Outer Diameter: 0.020" (0.51mm)
Inner Diameter: 0.010" (0.25mm)
Number of Pieces: 50
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 25G 0.25" HP SERIES TIP ID .010", Packaging: Box, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Straight, Gauge: 25, Outer Diameter: 0.020" (0.51mm), Inner Diameter: 0.010" (0.25mm), Number of Pieces: 50.