JG25-0.5HPX-45 Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 25G 0.5" HP SERIES TIP ID .010"
Packaging: Box
Color: Red
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Angled 45°
Gauge: 25
Outer Diameter: 0.020" (0.51mm)
Inner Diameter: 0.010" (0.25mm)
Написати відгук
Description: 25G 0.5" HP SERIES TIP ID .010", Packaging: Box, Color: Red, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Angled 45°, Gauge: 25, Outer Diameter: 0.020" (0.51mm), Inner Diameter: 0.010" (0.25mm), Number of Pieces: 50.