Продукція > JENSEN GLOBAL INC. > JG25-1.25HPTTX-ESD
JG25-1.25HPTTX-ESD Jensen Global Inc.
JG_Catalog_-_2019_FINAL__for_website2.pdf
Виробник: Jensen Global Inc.
Description: 25G 1.25" HIGH PRECISION TAPER T
Packaging: Box
Type: Dispenser Needle, Tip
Tip Type: Tapered
Gauge: 25
Outer Diameter: 0.280" (7.11mm)
Inner Diameter: 0.011" (0.28mm)
Number of Pieces: 50
Part Status: Active
Написати відгук
Description: 25G 1.25" HIGH PRECISION TAPER T, Packaging: Box, Type: Dispenser Needle, Tip, Tip Type: Tapered, Gauge: 25, Outer Diameter: 0.280" (7.11mm), Inner Diameter: 0.011" (0.28mm), Number of Pieces: 50, Part Status: Active.